Beton Kırma Bursa

betonkırma - Beton Kırma Bursa

As Karot, Bursa de beton kırma, beton kırımı, kiralık kırıcılar,
kompresör ile beton kırma ve kırıcı iş makinaları alanında hizmet vermektedir.

İmal edilmiş betonarme yapılarda değişiklerinyapılması veya yanlış imalatların yeniden düzeltilmesi ya da revizyon projeleri kapsamında beton kırımına,ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunun yanı sıra kaçak binaların yıkımı,depreme dayanıksız binaların yıkılması aşamasında , beton kırma işlemi gerekmektedir.Beton kırma teknikleri,kırılacak betonun yapısına ,çevre durumuna ve kırma amacı doğrultusunda farklılık göstermektedir.

Kontrolsüz (kaçak) yapılarda, bağımsız kütle beton kırımlarında depreme dayanıksız binaların yıkılmasında ,temel kaldırma
işinde iş makinaları ile kırım metodundan yararlanılır.

Betonarme yapılarda belirli alanlarda yapılacak kırımlarda ise havalı
kompresör kırımları ve elektropönamatik kırıcılarla beton kırma işi yapılabilmektedir.

AS KAROT, bu alandaki çalışmaları
profesyonel ekip ve ekipmanlarla Bursa ilinde sürdürmektedir. Beton kırma Bursa ,beton kırım işi Bursa,kiralık kırıcı
Bursa, beton kırma makinaları Bursa ,kiralık beton kırıcılar Bursa,döşeme beton kırma Bursa,perde beton kırımı Bursa, kolon kırma Bursa, döşeme kırımı Bursa, merdiven kırma Bursa, konularında sektörün çözüm ortağı olma çabasındadır. Taahhüt ve uygulamanın yanı sıra;Beton kırma makinaları satışı ve kiralama konularında lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Betona dair her şey sloganıyla Bursa da beton delme ,beton kesimi Bursa,beton kırma Bursa ,bina güçlendirme Bursa , kontrollü bina yıkımı Bursa kimyasal dübel Bursa , olarak daha iyi hizmet vermek için bizler ASKAROT Olarak Bursa şehrindeyiz.

Our Reader Score
[Total: 0 Average: 0]
Tags: , , , , , ,